Loading...

Põhja-Euroopa parim katuse ehitaja 2010 aastal

2009 aastal oli OÜ Planimeks “Aasta katusepaigaldaja” võitja Eestis. Katusekivi tootja otsustas võidutöö, milleks oli Tallinna vanalinna katusekompleksi ehitus, üles seada ka Põhja-Euroopa katusepaigaldajate konkrussile. Kui Eestis saadud võit tundus reaalne, sest palju Eestis ikka väga suuremahulisi ja erilisi hooneid, millel on ka lisaks ajalooline väärtus, ehitatkse. Siis osalemine Põhja-Euroopa konkurssil oli rohkem selline lisaboonus, mingeid lootusi me selle ei pannud. Oli lihtsalt huvitav osaleda sellel konkurssil ja vaadata ka teiste ülesseatud töid.

Seda suurem oli üllatus, kui meie töö valiti Põhja-Euroopa parimaks. Ajal, mil “masu” tegi Eesti ehitusturul oma karmi korrektuuri, suutsime meie säilitada oma töö kvaliteeti selliselt, et see valiti kvaliteedi poolest tippklassina tuntud  piirkonna, Põhja-Euroopa, parimaks. Selle tiitliga pandi meile märk külge, et me oleme kvaliteedi poolest Põhja-Euroopa tasemel.

Kui Eestis saadud tiitel näitas seda, et väärtused, mida meie ettevõttes oluliseks peetakse on samad, mida peetakse oluliseks ehituses Eestis tervikuna, siis võime öelda täna, et need samad väärtused on olulised kogu Põhja-Euroopas.

Selle üle võib ainult uhkust tunda, et ka eestlased oskavad teha töid Põhja-Euroopa tasemel, kuid sellega kaasneb loomulikult ka vastutus, hoida oma kvaliteeti ka edaspidi kõrgel tasemel.